O nas

SURFFLOW POWSTAŁO Z PASJI...

 z pasji do windsurfingu, która zaczęła się w 2005 roku na półwyspie helskim oraz z chęci do działania na własny rachunek. Są to dwie składowe, których grzechem byłoby nie połączyć. :) I tak się zaczęło…

Surfflow powstało w 2014 roku. Najważniejszymi wartościami jest dla nas synergia grupy, dobra zabawa, uczciwość oraz szacunek do całego otoczenia naturalnego. Bazując na tym, a zarazem zachowując otwarty umysł planujemy się dla Was wciąż rozwijać i pozytywnie Was zaskakiwać.

Lata działalności:

2014 rok

2015 rok

2016 rok

Nasze atuty:

Kompleksowe usługi

Profesjonalizm

Indywidualne podejście

A najważniejsze jest FLOW!

Nasza ekipa

Beata Błażejowska – absolwentka kierunku zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej. Pomysłodawczyni Surfflow oraz główny realizator działań firmy. W swej osobie miksuje energiczność, skromność i pogodę ducha w każdej sytuacji. Uwielbia prawie wszystkie sporty wodne, wspinaczkę, planszówki i hamaki!

DominikaDominika Syper – zawodowo trener biznesu z zakresu sprzedaży i kompetencji miękkich. Prywatnie pełna energii i zaraźliwego optymizmu entuzjastka ludzi i zdrowego stylu życia. W każdej sferze życia wykorzystuje naturalną zdolność do motywowania innych oraz na każdym kroku udowadnia, że jeśli się chce to można. Prawa ręka w firmie, zawsze chętnie pomoże.

Patryk Ciekała – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor Windsurfingu od 2012 roku. Zawsze optymistycznie nastawiony; do nauczania, pływania i wspinania!

Opinie naszych klientów

 • Na pewno tu wrócimy

  Już planujemy odwiedzić to miejsce ponownie. Świetne warunki windsurfingowe, wspaniali ludzie tworzący miłą i rodzinną atmosferę. Zdecydowanie polecam zarówno na wyjazdy z przyjaciółmi jak i z rodziną! :) – Justyna Chybalska
 • Niezapomniane wrażenia!!

  Zeszłoroczną majówkę w Surfflow wspominamy wspaniale i bardzo często – magiczne miejsce z mnóstwem atrakcji i relaksującym bałkańskim klimatem jednocześnie. Cudowne widoki i najlepsze truskawki na świecie! ♥ – Adrian P.
 • Super obsługa :)

  Miejsce – miejscem, ale tak na prawdę dla mnie najbardziej się liczą ludzie, którzy tworzą klimat i atmosferę. W bazie Surfflow można się poczuć jak część rodziny, zarówno obsługa jak i (może przypadkowo, ale wątpię) pozostali goście byli wspaniali! – Marta Ś.
 • Wspaniałe miejsce!

  Chorwacka California, wiele razy byłem w Chorwacji, ale to miejsce jest jedyne w swoim rodzaju. Szczerze mówiąc aż ciężko to opisać. Bądźcie uważni i wrażliwi na krajobraz, naturę a na pewno Was również pozytywnie zadziwi. Ponadto jest to świetne miejsce wypadowe do zwiedzania innych ciekawych miejsc, których w promieniu 100 km jest na prawdę masa. – Darek B.