BAZA W CHORWACJI

KEMPING

Baza Surfflow znajduje się na kempingu ‘RIO’, usytuowanym wzdłuż długiej piaszczystej plaży, w pobliżu ujścia rzeki Neretwy. Od strony morza kemping osłonięty jest wysokimi cyprysami, natomiast w części namiotowej cień zapewniają drzewka oliwne. Miejsce zwane „Chorwacką Californią”, jest jednym z atrakcyjniejszych w Południowej Dalmacji, kameralne, oddalone od zatłoczonych kurortów turystycznych. RIO stanowi również doskonałą bazę wypadową do dalszych podróży po południowej części Chorwacji oraz tak bliskiej Bośni i Hercegowiny.

Na terenie kempingu znajdują się sanitariaty, pomieszczenie z lodówkami dla gości i pralką, bar oraz kort tenisowy.

ZAKWATEROWANIE

Nasz willowe, czteroosobowe namioty umiejscowione są na zacienionej, oliwkowej część kempingu. Każdy namiot posiada dwie sypialnie oraz duży przedsionek. Część sypialniana  zajmuje 3,90m x 2,10m, wyposażona jest w materace piankowe, koce, poduszki dla każdej osoby. Przedsionek to 6m2 przestrzeni, w której znajduje się ogrodowy stół z 4 krzesłami, szafka oraz oświetlenie. Do każdego namiotu podłączona jest energia elektryczna.

Dla naszych gości jest dostępna osobna strefa sanitarna w budynku oraz na świeżym powietrzy ze słodką wodą.

WYŻYWIENIE

W miesiącach lipiec i sierpień oferujemy gościom indywidualnym kuchnię polską- wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), podczas obozów natomiast wyżywienie FB (śniadania, obiady, kolacje). Posiłki przygotowywane są przez doświadczonego polskiego kucharza.

W miesiącach czerwiec i wrzesień udogodnieniem jest możliwość korzystania z kuchni i całego zaplecza gastronomicznego w celu przygotowania posiłków.

ATRAKCJE NA KEMPINGU

W wolnych bądź bezwietrznych chwilach mamy przygotowany dla was dodatkowy sprzęt sportowy taki jak piłki do siatkówki plażowej, sprzęt do badmintona, frisbee, itd. Zarówno w ciągu dnia jak i w przyjemne, trochę chłodniejsze wieczory możecie korzystać również z kortów tenisowych, znajdujących się na terenie kempingu.

Malowniczą zatokę i pobliską wyspę możecie łatwo zwiedzać dzięki wypożyczonej u nas profesjonalnej desce SUP (Stand Up Paddle), natomiast stały ląd świetnie nadaje się do jazdy na rowerze (nie koniecznie górskim), jazdy na longboardzie czy rolkach. Jakich byś nie miał preferencji u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

ZAPLECZE WINDSURFINGOWE

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, dlatego też cenimy sobie dobrze dobrany sprzęt do potrzeb klientów- to między innymi przekłada się na sukces w procesie nauczania. Dysponujemy sprzętem szkoleniowym oraz funboardowym. Żagle z kolekcji 2014 firmy Unifiber oraz Vandal. Deski windsurfingowe o rozpiętym litrażu, od 80 do 220 litrów firmy JP Australia, RRD oraz Tabou.

AKWEN

Akwen wodny to bardzo bezpieczna zatoka; osłonięty jest od południowo-wschodniej strony wyspą, od północnej cyplem , a na wprost widać w oddali Półwysep Peljesac.

Szeroka, długa i piaszczysta plaża, płaskie zejście do wody, płytka woda ponad 50 metrów od brzegu oraz wiatr termiczny wiejący najczęściej side-on-shore i on-shore czynią to miejsce idealnym do nauki windsurfingu.