Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Polityka prywatności

Zostaw nam swój

adres email

  • Samochodem, trasa od granic Polski wynosi 1150 km

  • Samolotem najbliższe lotniska znajdują się w Splicie albo Dubrowniku

  • Autokarem z zaprzyjaznionym z nami biurem podrozy z Wroclawia; koszt w dwie strony to 450 zł tylko na turnusy 10 dniowe

  • Autokarem liniowym

Jeśli jesteś zdecydowany na przyjazd a jedynie zastanawia Cię transport:

Jak dojechać

Skontaktuj się z nami

Piaszczysta plaża
Surfflow to również polska szkoła windsurfingu. Mamy do dyspozycji na miejscu sprzęt windsutfingowy: szkoleniowy oraz funboardowy, polską kadrę szkoleniową oraz wspaniały akwen do nauki i rozwijania swoich umiejętności na każdym poziomie. Więcej informacji o spocie oraz szkoleniach znajdziesz tutaj:

Windsurfing

Windsurfing
Piaszczysta plaża
Piaszczysta plaża jest naszym niezaprzeczalnym atutem. Świeży piasek jest regularnie nanoszony przez deltę rzeki Neretwy, która ma swoje ujście 2 km od naszej bazy. Właśnie tam miksuje się chłodna, słodka rzeczna woda z ciepłą i słoną morską. Piaszczysty brzeg idealnie nadaje się do uprawania sportów takich jak skimboarding, ale również windsurfing czy kitesurfing jest dużo przyjemniejszy przy piaszczystej plaży. 

Zobacz zdjecia

W wolnych chwilach mamy przygotowany dla was plażowy sprzęt sportowy (taki jak piłki, badminton czy frisbee). Zarówno w ciągu dnia jak i w przyjemne, trochę chłodniejsze wieczory możecie korzystać również z kortów tenisowych, znajdujących się na terenie kempingu. Malowniczą zatokę i pobliską wyspę możecie łatwo zwiedzać dzięki wypożyczonej u nas profesjonalnej desce SUP (Stand Up Paddle), natomiast stały ląd świetnie nadaje się do jazdy na rowerze (nie koniecznie górskim), jazdy na longboardzie czy rolkach. 
Atrakcje lokalne

Baza Surfflow, choć ukryta pomiędzy polami mandarynek a zatoką morza Adriatyckiego, w szerszej perspektywie znajduje się w samym centrum popularnych atrakcji regionu. Właśnie to sprawia iż jest to świetna baza wypadowa m.in do Dubrownika, Splitu, Mostaru, Wodospadów Kravica, miejscowości Ston (z największym w europie murem obronnym) bądź na wyspę Korcula (która nazywana jest małym Dubrownikiem oraz gdzie znajduje się dom Marka Pola)

Zobacz zdjecia

Baza wypadowa
Baza Surfflow znajduje się na kempingu ‘RIO’, usytuowanym wzdłuż długiej piaszczystej plaży, w pobliżu ujścia rzeki Neretwy. Na części kempingu - w Surfflow znajdują się sanitariaty, lodówka dla gości oraz zacienienie ze strefą chill out. Nasz willowe, czteroosobowe namioty umiejscowione są na zacienionej, oliwkowej część kempingu. Każdy namiot posiada dwie sypialnie oraz duży przedsionek oraz wyposażony jest w materace piankowe, koce, poduszki, regał, oświetlenie, stół z krzesłami oraz energię elektryczna.

Zobacz zdjecia

Kemping

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

Skontaktuj się - zarezeruj już teraz!

komentarz6

 

komentarz5

 

komentarz4

 

komentarz3

 

komentarz2

 

komentarz1

 

BAZA SURFFLOW
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

BAZA SURFFLOW