1. pl
 2. cs
 3. de
 4. en

Kemping I NAMIOTY

Baza Surfflow znajduje się na wydzielonej części z kempingu ‘RIO’, usytuowanego wzdłuż długiej piaszczystej plaży, w pobliżu ujścia rzeki Neretwy. Na części kempingu - w Surfflow znajduje się zacieniona przestrzeń ze stołami i krzesłami oraz strefa chillout z pufami i hamakami. Goście mają do dyspozycji osobne sanitariaty oraz kącik kawowo-herbaciany i jedną wspólną lodówkę. Cała przestrzeń z naszymi namiotami jest świetnie zacieniona, dzięki dużym drzewkom oliwnym Każdy namiot posiada dwie sypialnie oraz duży przedsionek oraz wyposażony jest w materace piankowe, koce, poduszki, regał, oświetlenie, stół z krzesłami oraz energię elektryczna.

Baza wypadowa

Baza Surfflow, choć ukryta pomiędzy polami mandarynek a zatoką morza Adriatyckiego, w szerszej perspektywie znajduje się w samym centrum popularnych atrakcji regionu. Właśnie to sprawia iż jest to świetna baza wypadowa m.in do:

 • Dubrownika,

 • Splitu,

 • Mostaru,

 • Wodospadów Kravica,

 • miejscowości Ston (z największym w europie murem obronnym)

 • na wyspę Korcula (która nazywana jest małym Dubrownikiem oraz gdzie znajduje się dom Marka Pola)

Atrakcje lokalne

W wolnych chwilach mamy przygotowany dla was plażowy sprzęt sportowy (taki jak piłki, badminton czy frisbee). Zarówno w ciągu dnia jak i w przyjemne, trochę chłodniejsze wieczory możecie korzystać również z kortów tenisowych, znajdujących się na terenie kempingu. Malowniczą zatokę i pobliską wyspę możecie łatwo zwiedzać dzięki wypożyczonej u nas profesjonalnej desce SUP (Stand Up Paddle), natomiast stały ląd świetnie nadaje się do jazdy na rowerze (nie koniecznie górskim), jazdy na longboardzie czy rolkach. 

Zajrzyj na nasz blog

Windsurfing

Znajdujemy się na najlepszym spocie windsurfingowym w Chorwacji. Prowadzimy tutaj polską szkołę windsurfingu. Mamy do dyspozycji na miejscu sprzęt windsurfingowy: szkoleniowy oraz funboardowy, polską kadrę szkoleniową oraz wspaniały akwen do nauki i rozwijania swoich umiejętności na każdym poziomie. Więcej informacji o spocie oraz szkoleniach znajdziesz tutaj:

Windsurfing

Piaszczysta plaża

Piaszczysta plaża jest naszym niezaprzeczalnym atutem. Świeży piasek jest regularnie nanoszony przez deltę rzeki Neretwy, która ma swoje ujście 2 km od naszej bazy. Właśnie tam miksuje się chłodna, słodka rzeczna woda z ciepłą i słoną morską. Piaszczysty brzeg idealnie nadaje się do uprawania sportów takich jak skimboarding, ale również windsurfing czy kitesurfing jest dużo przyjemniejszy przy piaszczystej plaży. 

DOJAZD

 • Samochodem, trasa od granic Polski wynosi 1150 km

 • Samolotem najbliższe lotniska znajdują się w Splicie albo Dubrowniku

 • Autokarem z zaprzyjaznionym z nami biurem podrozy z Wroclawia; koszt w dwie strony to 450 zł tylko na turnusy 10 dniowe

 • Autokarem liniowym

Jeśli jesteś zdecydowany na przyjazd a jedynie zastanawia Cię transport skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się - zarezeruj już teraz!

BAZA SURFFLOW

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

komentarz6

 

komentarz5

 

komentarz4

 

komentarz3

 

komentarz2

 

komentarz1

 

Zostaw nam swój

adres email

Polityka prywatności

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja