1. pl
  2. cs
  3. de
  4. en
SURFFLOW POWSTAŁO 
Z PASJI...
z pasji do windsurfingu, która zaczęła się w 2005 roku na półwyspie helskim. Surfflow powstało w 2014 roku, po długiej podróży wzdłuż wybrzeża chorwackiego. Przejechaliśmy setki kilometrów i odwiedziliśmy bardzo wiele miejsc, by w końcu trafić do magicznego OpuZen. Najważniejszy jest dla nas kontakt z drugim człowiekiem, uczynność, aktywność na świeżym powietrzu oraz szacunek do natury. Bazując na tym, a zarazem zachowując otwarty umysł, planujemy rozwijać się  i pozytywnie Was zaskakiwać.
przeszło 1000
GOŚCI
miejsce 
przyjazne 
dzieciom
24 h na świeżym powietrzu
ponad 2000 godzin spędzonych na wodzie
9 sezonów doświadczenia

SURFFLOW TEAM

Poznasz nas wszystkich na miejscu w Chorwacji i poczujesz FLOW! Wypijemy kawę, sok, zjemy owoce, a może i zasiądziemy do wspólnej rozgrywki w planszówkę po aktywnym dniu. Możesz na nas liczyć z wszelkimi poradami praktycznymi, pomysłami na wycieczki bądź innymi życzeniami, zrobimy co w naszej mocy  :D
Beata Delmic– zakochana w Chorwacji i w windsurfingu! Pomysłodawczyni Surfflow oraz główny realizator działań firmy. Żyjąc w Polsce i w Chorwacji, czerpie to co najlepsze z dwóch kultur. W swej osobie miksuje energiczność, skromność i pogodę ducha w każdej sytuacji. Uwielbia prawie wszystkie sporty wodne, wspinaczkę, planszówki i hamaki!

Katarzyna Gniewosz - instruktorka windsurfingu, aktywna i energiczna dziewczyna. Uwielbia pracę z ludźmi, gdzie może dzielić się swoją wiedzą. Sport towarzyszy jej przez cały rok: latem windsurfing i wakeboard a zimą snowboard i łyżwy. Jej mocne strony to komunikatywność, świetna organizacja oraz poczucie humoru. Po godzinach z pasją oddaje się astrologii :)


Ivan Delmic - surfer z krwi i kości, pasjonat surfingu, windsurfingu, stand up paadle oraz cudownego chillu w pięknych miejscach. Jak sam mówi ma w sobie hedonistę o świetnym oku do robienia zdjęć i filmów.

Aleaksandra Bzdyk - instruktorka windsurfingu, artystyczna  dusza w młodym ciele. Pasjonuje się sportami (narciarstwo, windsurfing, wspinaczka) podróżami oraz malowaniem. Ma intuicyjnie cudowny kontakt z dziećmi oraz nastaloatkami.

Dawid Kazimierski - członek naszej surferskiej rodziny. Złota rączką i dusza towarzystwa. Od lat lata na paralotni, a u nas zapałał miłością do kitesurfingu. Gra na misach tybetańskich oraz rozpoczyna swoją nową ścieżkę jako fotograf. Dawid nasz niezastąpiony druh ;)

 

Naszą surferską rodzinę co roku wspiera wolontariusz albo nawet ich dwójka bądź trójka na przestrzeni całego sezonu. Jeśli dysponujesz jakimś wolnym czasem pomiędzy czerwcem a wrześniem i masz ochotę być częścią teamu, pomoc w naszej bazie w zamian za nocleg, wyżywienie oraz możliwość korzystania ze sprzętu windsurfingowego zapraszam do kontaktu.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

komentarz6

 

komentarz5

 

komentarz4

 

komentarz3

 

komentarz2

 

komentarz1

 

Zostaw nam swój

adres email

Polityka prywatności

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja