Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Polityka prywatności

Zostaw nam swój

adres email

komentarz6

 

komentarz5

 

komentarz4

 

komentarz3

 

komentarz2

 

komentarz1

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Naszą surferską rodzinę co roku wspiera wolontariusz albo nawet ich dwójka bądź trójka na przestrzeni całego sezonu. Jeśli dysponujesz jakimś wolnym czasem pomiędzy czerwcem a wrześniem i masz ochotę być częścią teamu, pomoc w naszej bazie w zamian za nocleg, wyżywienie oraz możliwość korzystania ze sprzętu windsurfingowego zapraszam do kontaktu.

Dawid Kazimierski - członek naszej surferskiej rodziny. Złota rączką i dusza towarzystwa. Od lat lata na paralotni, a u nas zapałał miłością do kitesurfingu. Gra na misach tybetańskich oraz rozpoczyna swoją nową ścieżkę jako fotograf. Dawid nasz niezastąpiony druh ;)

 

Aleaksandra Bzdyk - instruktorka windsurfingu, artystyczna  dusza w młodym ciele. Pasjonuje się sportami (narciarstwo, windsurfing, wspinaczka) podróżami oraz malowaniem. Ma intuicyjnie cudowny kontakt z dziećmi oraz nastaloatkami.

Ivan Delmic - surfer z krwi i kości, pasjonat surfingu, windsurfingu, stand up paadle oraz cudownego chillu w pięknych miejscach. Jak sam mówi ma w sobie hedonistę o świetnym oku do robienia zdjęć i filmów.

Katarzyna Gniewosz - instruktorka windsurfingu, aktywna i energiczna dziewczyna. Uwielbia pracę z ludźmi, gdzie może dzielić się swoją wiedzą. Sport towarzyszy jej przez cały rok: latem windsurfing i wakeboard a zimą snowboard i łyżwy. Jej mocne strony to komunikatywność, świetna organizacja oraz poczucie humoru. Po godzinach z pasją oddaje się astrologii :)


Beata Delmic– zakochana w Chorwacji i w windsurfingu! Pomysłodawczyni Surfflow oraz główny realizator działań firmy. Żyjąc w Polsce i w Chorwacji, czerpie to co najlepsze z dwóch kultur. W swej osobie miksuje energiczność, skromność i pogodę ducha w każdej sytuacji. Uwielbia prawie wszystkie sporty wodne, wspinaczkę, planszówki i hamaki!
Poznasz nas wszystkich na miejscu w Chorwacji i poczujesz FLOW! Wypijemy kawę, sok, zjemy owoce, a może i zasiądziemy do wspólnej rozgrywki w planszówkę po aktywnym dniu. Możesz na nas liczyć z wszelkimi poradami praktycznymi, pomysłami na wycieczki bądź innymi życzeniami, zrobimy co w naszej mocy  :D

SURFFLOW TEAM

9 sezonów doświadczenia
ponad 2000 godzin spędzonych na wodzie
24 h na świeżym powietrzu
miejsce 
przyjazne 
dzieciom
przeszło 1000
GOŚCI
z pasji do windsurfingu, która zaczęła się w 2005 roku na półwyspie helskim. Surfflow powstało w 2014 roku, po długiej podróży wzdłuż wybrzeża chorwackiego. Przejechaliśmy setki kilometrów i odwiedziliśmy bardzo wiele miejsc, by w końcu trafić do magicznego OpuZen. Najważniejszy jest dla nas kontakt z drugim człowiekiem, uczynność, aktywność na świeżym powietrzu oraz szacunek do natury. Bazując na tym, a zarazem zachowując otwarty umysł, planujemy rozwijać się  i pozytywnie Was zaskakiwać.
SURFFLOW POWSTAŁO 
Z PASJI...
  1. pl
  2. cs
  3. de