Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Polityka prywatności

Zostaw nam swój

adres email

komentarz6

 

komentarz5

 

komentarz4

 

komentarz3

 

komentarz2

 

komentarz1

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Michał Cejerski– młody pasjonat, licencjonowany instruktor windsurfingu . Żadne obowiązki czy zadania mu nie straszne, z pogodą ducha i uśmiechem pokonuje każde wyzwanie. Uwielbia szkolić ludzi w każdym wieku, ale tym najmłodszym jakoś zawsze skrada serca :)

Ivan Delmic - surfer z krwi i kości, pasjonat surfingu, windsurfingu, stand up paadle oraz cudownego chillu w pięknych miejscach. Jak sam mówi ma w sobie hedonistę o świetnym oku do robienia zdjęć i filmów.

Katarzyna Gniewosz - aktywna i energiczna dziewczyna. Uwieliba pracę z ludźmi, gdzie może dzielić się swoją wiedzą. Sport towarzyszy jej przez cały rok: latem windsurfing i wakeboard a zimą snowboard i łyżwy. Jej mocne strony to nawiązywanie szczególnie fajnego kontaktu z dziećmi oraz kreatywność. 

 

Beata Delmic– zakochana w Chorwacji i w windsurfingu! Pomysłodawczyni Surfflow oraz główny realizator działań firmy. Żyjąc w Polsce i w Chorwacji, czerpie to co najlepsze z dwóch kultur. W swej osobie miksuje energiczność, skromność i pogodę ducha w każdej sytuacji. Uwielbia prawie wszystkie sporty wodne, wspinaczkę, planszówki i hamaki!
Poznasz nas wszystkich na miejscu w Chorwacji i poczujesz FLOW! Wypijemy kawę, sok, zjemy owoce, a może i zasiądziemy do wspólnej rozgrywki w planszówkę po aktywnym dniu. Możesz na nas liczyć z wszelkimi poradami praktycznymi, pomysłami na wycieczki bądź innymi życzeniami, zrobimy co w naszej mocy  :D

SURFFLOW TEAM

7 sezonów doświadczenia
ponad 2000 godzin spędzonych na wodzie
24 h na świeżym powietrzu
miejsce 
przyjazne 
dzieciom
900 
GOŚCI
z pasji do windsurfingu, która zaczęła się w 2005 roku na półwyspie helskim. Surfflow powstało w 2014 roku, po długiej podróży wzdłuż wybrzeża chorwackiego. Przejechaliśmy setki kilometrów i odwiedziliśmy bardzo wiele miejsc, by w końcu trafić do magicznego OpuZen. Najważniejszy jest dla nas kontakt z drugim człowiekiem, uczynność, aktywność na świeżym powietrzu oraz szacunek do natury. Bazując na tym, a zarazem zachowując otwarty umysł, planujemy rozwijać się  i pozytywnie Was zaskakiwać.
SURFFLOW POWSTAŁO 
Z PASJI...