Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Polityka prywatności

Zostaw nam swój

adres email

120 PLN / 1 godzina

480 PLN / 5 godzin

Uczymy dzieci od 6 roku życia,.W czasie zajęć zapewniamy wesołą atmosferę, piaszczystą plażęi pedagogiczne podejście. Przy drugiej osobie 10 % zniżki.

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

Skontaktuj się - zarezeruj już teraz!

Cena obejmuje 1 godzinę wypożyczenia

 

60 PLN / sprzęt szkoleniowy

80 PLN / sprzęt funboardowy

CENNIK WYPOŻYCZALNI

300 PLN / 3 godzina

450 PLN / 6 godzin

 

Szkolenie grupoe rozpoczyna się od 4 osób. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymują zniżkę 15 % na wypożyczanię sprzętu windsurfingowego.

130 PLN / 1 godzina

600 PLN / 5 godzin + 3 

 

Przy wykupieniu pakietu 5  godzinnego kursant otrzymuje dodatkowe godziny na wypożyczenie sprzętu. Przy drugiej i trzeciej osobie doliczamy dodatkowo 10% , 20 % zniżki.

W cenę każdego szkolenia wliczony jest instruktor według podanej liczby godzin, wypożyczenie sprzętu, kamizelka asekuracyjna oraz w razie potrzeby pianka. Dla chętnych można zabrać ze sobą jedynie swoje buty. Podane ceny dotyczą jednego kursanta.
CENNIK SZOLEŃ
Znajdujemy się tuż przy morzu, które dzięki ukształtowaniu lini brzegowej oraz wysp tworzy bezpieczną zatokę. W lini prostej od brzegu widać w oddali Półwysep Peljesac. Na naszym spocie doświadczysz szerokiej, długiej i piaszczystej plaży, łagodnego zejścia do wody oraz płytkiej wody, ale z pewnością najważniejsze także i dla Was są wiatry. W sezonie wiosenno - jesiennym można tu dość często spotkać burę, a w sezonie letnim prawie codziennie wieją wiatry termiczne tramontana i maestral , z kierunku side-on-shore i on-shore czyniąc to miejsce idealnym do nauki windsurfingu.
SZKOLENIA
SPOT
Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, dlatego też cenimy sobie dobrze dobrany sprzęt do potrzeb klientów- to między innymi przekłada się na sukces w procesie nauczania. Dysponujemy sprzętem szkoleniowym oraz funboardowym. Żagle z kolekcji 2014 firmy Unifiber oraz Vandal. Deski windsurfingowe o rozpiętym litrażu, od 80 do 220 litrów firmy JP Australia, RRD oraz Tabou.
Dlaczego zdecydować się na nas?
Beata Delmic
To moja pierwsza pasja. Sama myśl o windsurfigu powodowała u mnie wzrost adrenaliny i rozpalała serce. Silny wiatr i obecność na spocie wzbudzał prawdziwe podekscytowanie. A po latach pływania zostałam instruktorem niezmiernie szczęśliwym mogąc przekazywać dalej tą iskrę innym. 

WINDSURFING