1. pl
  2. cs
  3. de
  4. en

WINDSURFING

To moja pierwsza pasja. Sama myśl o windsurfigu powodowała u mnie wzrost adrenaliny i rozpalała serce. Silny wiatr i obecność na spocie wzbudzał prawdziwe podekscytowanie. A po latach pływania zostałam instruktorem niezmiernie szczęśliwym mogąc przekazywać dalej tą iskrę innym. 

Beata Delmic

Dlaczego zdecydować się na nas?

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, dlatego też cenimy sobie dobrze dobrany sprzęt do potrzeb klientów- to między innymi przekłada się na sukces w procesie nauczania. Dysponujemy sprzętem szkoleniowym oraz funboardowym. Żagle z kolekcji 2014 firmy Unifiber oraz Vandal. Deski windsurfingowe o rozpiętym litrażu, od 80 do 220 litrów firmy JP Australia, RRD oraz Tabou.

 

SPOT

SZKOLENIA

Znajdujemy się tuż przy morzu, które dzięki ukształtowaniu lini brzegowej oraz wysp tworzy bezpieczną zatokę. W lini prostej od brzegu widać w oddali Półwysep Peljesac. Na naszym spocie doświadczysz szerokiej, długiej i piaszczystej plaży, łagodnego zejścia do wody oraz płytkiej wody, ale z pewnością najważniejsze także i dla Was są wiatry. W sezonie wiosenno - jesiennym można tu dość często spotkać burę, a w sezonie letnim prawie codziennie wieją wiatry termiczne tramontana i maestral , z kierunku side-on-shore i on-shore czyniąc to miejsce idealnym do nauki windsurfingu.

CENNIK SZOLEŃ

W cenę każdego szkolenia wliczony jest instruktor według podanej liczby godzin, wypożyczenie sprzętu, kamizelka asekuracyjna oraz w razie potrzeby pianka. Dla chętnych można zabrać ze sobą jedynie swoje buty. Podane ceny dotyczą jednego kursanta.

37 euro/ 1 godzina

180 euro / 5 godzin + 2 

 

Przy wykupieniu pakietu 5  godzinnego kursant otrzymuje 2 dodatkowe godziny na wypożyczenie sprzętu. Przy drugiej i trzeciej osobie doliczamy dodatkowo 10% , 20 % zniżki.

96 euro / 4 godzina

199 euro / 10 godzin

 

Szkolenie grupoe rozpoczyna się od 4 osób. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymują zniżkę 15 % na wypożyczanię sprzętu windsurfingowego.

CENNIK WYPOŻYCZALNI

Cena obejmuje 1 godzinę wypożyczenia

 

15 euro / sprzęt szkoleniowy

19 euro / sprzęt funboardowy

Skontaktuj się - zarezeruj już teraz!

120 PLN / 1 godzina

480 PLN / 5 godzin

Uczymy dzieci od 6 roku życia,.W czasie zajęć zapewniamy wesołą atmosferę, piaszczystą plażęi pedagogiczne podejście. Przy drugiej osobie 10 % zniżki.

Zostaw nam swój

adres email

Polityka prywatności

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja