komentarz6

 

komentarz5

 

komentarz4

 

komentarz3

 

komentarz2

 

komentarz1

 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
Jurek Chromicki – młody pasjonat, licencjonowany instruktor windsurfingu . Żadne obowiązki czy zadania mu nie straszne, z pogodą ducha i uśmiechem pokonuje każde wyzwanie. Studiuje w Danii, na desce pływa w Chorwacji. Uwielbia szkolić ludzi w każdym wieku, ale tym najmłodszym jakoś zawsze skrada serca :)
Mateusz Fidel Wójtowicz – doświadczony instruktor windsurfingu. Profesjonalne podejście, luz osobisty i elastyczność w przekazywaniu wiedzy sprawiają że pływania na desce nauczy dosłownie każdego. Lubuje się w ‘extrimie’, latem Chorwacja, zimą Norwegia. Wieczorami wyciąga asy z rękawa, będąc duszą towarzystwa i potwierdzając iż jest człowiekem akcji:D
Natalia Milewska -uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. Uwielbia pracę z dziećmi. Absolwentka krakowskiego AWF, uwielbia życie „w drodze”, ciężko jej wysiedzieć na miejscu. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała prowadząc obozy przygodowe, pracując jako pilot wycieczek oraz animator czasu wolnego. Po uszy zakochana w Ameryce Południowej i Środkowej oraz Norwegii. Zdobyła Mount Blanc i Boliwijski wulkan Huyano Potoisi 6088m n.p.m.
Beata Błażejowska – absolwentka kierunku zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej. Pomysłodawczyni Surfflow oraz główny realizator działań firmy. W swej osobie miksuje energiczność, skromność i pogodę ducha w każdej sytuacji. Uwielbia prawie wszystkie sporty wodne, wspinaczkę, planszówki i hamaki!

SURFFLOW TEAM

6 sezonów doświadczenia
kompleksowe usługi
indywidualne
podejście
miejsce 
przyjazne 
dzieciom
900 
GOŚCI
z pasji do windsurfingu, która zaczęła się w 2005 roku na półwyspie helskim oraz z chęci do działania na własny rachunek. Są to dwie składowe, które udało mi się połączyć. :)  Surfflow powstało w 2014 roku. Najważniejszymi wartościami są dla nas synergia grupy, dobra zabawa, uczciwość oraz szacunek do natury. Bazując na tym, a zarazem zachowując otwarty umysł, planujemy rozwijać się  i pozytywnie Was zaskakiwać.
SURFFLOW POWSTAŁO 
Z PASJI...

Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl