Sporty wodne w Chorwacji dadzą Ci cudowne poczucie oderwania się od codzienności! Zapach morskiej wody, słońce i przepiękne widoki dookoła robią wrażenie. Przedstawiamy poniżej kilka najbardziej popularnych u nas możliwości.

Dostępne jest również nurkowanie, w pobliskiej miejscowości Gradac. Właśnie tam znajduje się centrum nurkowe oferujące kompleksowe pakiety szkoleń oraz indywidualne rekreacyjne nurkowania. Więcej informacji na miejscu, bądź na zapytanie.

  1. pl
  2. cs
  3. de
  4. en

Kiteboarding Komin - Neretva

Następną wodną aktywnością, idealną dla całej rodziny jest Stand Up Paddle. Codziennie są organizowane wycieczki z instruktorem, który pasjonuje się zarówno tym sportem jak i chorwacką naturą. Wycieczki odbywają się na siedmiu połączonych ze sobą jeziorach, ale również można się umówić na rzece, bądź morzu. Zapraszamy do Paddle Surf Center zlokalizowanego 15 km od naszej bazy.

Dla miłośników kajaków też mamy dobrą informację, m.in. wycieczki o zachodzie słońca z Life&Ventures

Life&Ventures

Paddle Surf Center

Neretva kiteboarding

Możemy polecić przede wszystkim korzystanie z dobrodziejstw natury (wiatru i wody) czyli kitesurfing. Na naszym spocie funkcjonują dwie szkółki Neretva kiteboarding oraz odrobinę dalej Kiteboarding Komin - Neretva.

Inne wodne sporty w Chorwacji, bezpośrednio dostępne z naszej lokalizacji! 

Zostaw nam swój

adres email

Polityka prywatności

Kontakt:

Beata Delmic

tel. (+48) 661944544

email: kontakt@surfflow.pl

Baza wakacyjna w Chorwacji

stacjonarlnie na kempingu "RIO"

Adres: ul.Przinovac 22

20-345 Opuzen Chorwacja